Kiralama Hizmetleri

Kiralama hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın

Vinç Tipi Bom Uzunluğu Serbest Yükseklik Maksimum Kapasite Bom Ucu Kapasite Data Sheet Teklif İste
SİMMA GT 118 51 MT 34 MT 6 T 1.4 T PDF Teklif İste
POTAİN FO-23B 51 MT 50 MT 10 T 2.3 T PDF Teklif İste


Vinç kiralama ihtiyaçlarınız oluştuğu durumlarda size özel bir hizmet sunabilen anlayışa sahip Asya kule vinç, hızlı gelişen taleplerinizde sizlere acil vinç kiralama hizmetlerini sunabilmektedir.

Teknik bakımları aksatılmadan yapılan işiniz sırasında arıza oluşturmayacak vinç kiralama hizmetleri ile her daim yanı başınızda hizmet sunmakta olan bir firmadır.

Farklı tonajlarda yük kaldırma, aktarma, boşaltma gibi farklı ihtiyaçlarınız oluştuğunda ister kule vinç kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. İsterseniz de mobil vinç kiralama hizmetleri ile işinize özel pratik çözümler bulabilirsiniz.

Vinç kiralama ihtiyaçlarınız oluştuğunda bu konularda sizlere tam anlamıyla destek verebilecek hem hizmet öncesinde hem de hizmet sonrası yanı başınızda bulunabilecek bir firma ile çalışmak ilk önceliğiniz olmalıdır. Teknik destek, arıza anında yerinde bakım ve onarım gibi çeşitli hizmetlerini bünyesinde barındıran Asya kule vinç ile çalışmak varken başka firmalarda tek tek işinize çözümler ramakla zaman kaybetmeyin.

Gelin firmamıza ister vinç kiralayın isterseniz var olan vinç bakım işlemleriniz için hizmet alın. Ekonomik fiyatlar ve kaliteli bir hizmet için tek yapmanız gereken firmamız ile iletişim kurmanız olacaktır.

Asya kule vinç,  vinç satışı, vinç kiralama alanlarında kendini ispatlamış kurumsal bir firmadır. Birbirinden özel ve Türkiye’nin özel firmalarına hizmet vererek her geçen gün referans listesini genişletmekte olan kaliteli ve kurumsal bir hizmete sahiptir.